Egzamin po kursie online

Forma i struktura egzaminu online

Kursy online dietetyki  znajdujący się na platformie edukacyjnej kończą się egzaminem realizowanym również w formie online. Przystąpienie do egzaminu wymaga ukończenia wszystkich lekcji kursu – składających się z filmów i ćwiczeń (quizów, zadań i łamigłówek). Kursant może podejść do egzaminu wielokrotnie. Istnieje również możliwość poprawy egzaminu.

Egzamin po kursie składa się z 42 zadań zamkniętych przygotowanych na bazie treści merytorycznej kursu. Forma zadań jest bardzo różnorodna, przedstawiona zarówno w formie klasycznych pytań zamkniętych jak i łamigłówek oraz quizów. Czas przewidziany na realizację egzaminu na platformie to 40 minut zegarowych.

Egzamin po kursie online

Dokumenty po zdanym egzaminie online

Uczestnik kursu, który zdał egzamin po kursie online otrzymuje automatycznie wygenerowane przez system platformy edukacyjnej certyfikaty (jeden w j. polskim drugi w j. angielskim)  – do pobrania w pliku PDF.

System informuje administratora platformy o potrzebie przygotowania dokumentów po kursie tj. dyplomu specjalisty i zaświadczenia MEN. Pod koniec każdego miesiąca dokumenty są wysyłane pocztą na adres kursanta ( adres podany przez kursanta podczas tworzenia konta użytkownika na platformie).

Egzamin po kursie online
3 (60.63%) 32 votes