Katarzyna Łokieć

Katarzyna Łokieć - dietetykDoktor nauk medycznych z zakresu dietetyki (Zakładzie Żywienia Klinicznego i Diagnostyki Gastroenterologicznej UM w Łodzi) absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Doświadczenie zawodowe zdobywała na oddziale gastroenterologicznym oraz wielu poradniach a obecnie pracuje na oddziałach diabetologicznych Centralnego Szpitala Klinicznego: Centrum Kliniczno-Dydaktycznego w Łodzi. Prowadziła zajęcia wśród studentów dietetyki i fizjoterapii z zakresu żywienia klinicznego UM oraz warsztaty z zakresu dietetyki i promocji zdrowego stylu życia skierowane do różnych grup wiekowych oraz społecznych.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Dietetyki, Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków, Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej a także uczestniczką i prelegentką wielu konferencji naukowych, szkoleń i kursów związanych z dietetyką kliniczną. Autorka publikacji naukowych w renomowanych czasopismach medycznych.

Pracując z pacjentem stosuje wyłącznie spersonalizowane podejście, łącząc doradztwo oparte na rzetelnych doniesieniach naukowych i zaleceniach towarzystw naukowych ze skuteczną edukacją. Dostrzega potencjał w dietetyce a jej doświadczenie zawodowe potwierdza, że dietetyk to pełnoprawny członek zespołu terapeutycznego. Jest to zawód, który powinien łączyć wiedzę medyczną, żywieniową z psychologią, co pragnie przekazywać słuchaczom w czasie kursów w Akademii Dietetyki. Uwielbia podróże, które pozwalają poznawać nowe, kulinarne smaki, teatr i dobrą książkę.

Katarzyna Łokieć
3.8 (76%) 10 votes

Zobacz także