Płatność

płatność i dostawa - PayUPłatność za pomocą PayU umożliwi natychmiastowy dostęp do zakupionych szkoleń.

Poprzez PayU możesz zapłacić kartą lub dokonać szybkiego przelewu z wybranego banku. Usługa jest dostępna dla osób posiadających konta w następujących bankach: lista banków

Zalecamy używanie kart płatniczych dla Użytkowników mieszkającym poza Polską i/lub nieposiadających konta w bankach współpracujacych z PayU.

Procedura nie jest skomplikowana i zamyka się w trzech krokach:
1. Podczas regulowania należności  wybierz kartę jako metodę płatności.
2. Uzupełnij dane karty wpisując je w przeznaczonym do tego formularzu. Wpisz numer karty oraz jej datę ważności. Najczęściej bank prosi o podanie kodu CVV2/CVC2. To ostatnie trzy cyfry, które znajdują się na odwrocie karty przy pasku podpisu.
3. Zatwierdź transakcję i czekaj na odpowiedź centrum rozliczeniowego.

Agent rozliczeniowy (PayU) autoryzuje kartę – sprawdza jej autentyczność, ważność i poprawność danych. Wszystko odbywa się automatycznie, a po weryfikacji bank obciąża kartę na wybraną kwotę a agent przekazuje ją odbiorcy. Transakcje dokonywane w ten sposób są bardzo szybkie i bezpieczne.

Akceptowane są karty  kredytowe  i zwykłe debetowe (  zarówno płaskie jak i wypukłe).

Dostawa

Natychmiastowa realizacja zamówienia
1. Po uiszczeniu opłaty prosimy poczekać kilka minut ( 5-10 minut) na weryfikacje opłaty.
2. Do Twojego konta zostanie  automatycznie przydzielony dostęp do wykupionego kursu.
3. Po odczekaniu 5-10 minut, zaloguj się ponownie, wykupiony kurs znajduje się na Twoim koncie.

Opóźniona realizacja zamówienia
Niestety, z przyczyn od nas niezależnych nie zawsze możemy zapewnić, że otrzymasz dostęp do szkolenia od razu po zapłaceniu.

Dlaczego? Ponieważ nie wszystkie banki realizują płatności 24 godziny na dobę. Czasem trzeba zaczekać do godz 8 rano, czyli do pierwszej sesji rozliczeń miedzy bankowych.

Jeśli kurs nie został automatycznie dodany do twojego konta, napisz do nas w tej sprawie na adres kursydietetyki@akademiadietetyki.pl