1. Warunkiem zapisania się na kurs jest posiadanie Konta Użytkownika na platformie. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak utworzyć konto i zalogować się na platformę.

2. Aby zapisać się na kurs, należy wejść do zakładki Kursy Dietetyki Online znajdującej się na górze strony na pasku menu i wybrać interesujący kurs.

3. Po wejściu w wybrany kurs pojawi się strona z krótkim opisem kursu i opcją zapisu znajdującą się na samym dole. Po kliknięciu w przycisk Zapisuję się na kurs i płacę pojawi się strona sprzedażowa PayU.

4. Po dokonaniu płatności należy wejść na platformę, zalogować się na swoje Konto Użytkownika i poczekać 5-10 minut na weryfikację płatności. Następnie należy kliknąć w zakładkę Moje kursy znajdującą się w rozwijanym menu w prawym górnym rogu Konta Użytkownika.

5. W zakładce Moje kursy Konta Użytkownika pojawi się na środku lista zakupionych kursów. Po wejściu w wybrany kurs otrzymasz dostęp do wszystkich zasobów kursu.

Jeśli kurs nie został automatycznie dodany do twojego konta, napisz do nas w tej sprawie na adres kursydietetyki@akademiadietetyki.pl

Przeczytaj także: